Stavíme poctivě a svědomitě

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

  • Firma ISOTEP provádí rodinné domy na klíč. Stavíme domy zděné(jak z pálených cihel, tak cihel pórobetonových) a dřevodomky z masivních panelů DEKPANEL. Jsme schopní realizovat individuální projekt na klíč, typový rodinný dům na klíč, hrubou stavbu nebo jen jeho ucelenou část, jako např. základovou desku. Partnerem pro projekty typových domů je společnost Ateliér Náš Dům, která má vytvořeno přes 600 typových rodinných domů, kde si vybere opravdu každý. POZOR . Při podpisu kupní smlouvy na výstavbu hrubé stavby rodinného domu z katalogu Atelier Náš Dům projekt zdarma 
    Prohlédnout online katalog rodiných domů  
    Zároveň si můžete vybrat jakýkoliv typový projekt G servis.
  • Tím, že jsme generální dodavatel stavby, odpadá pro investora řada starostí, jako například součinnost a koordinace jednotlivých řemesel. Tím si i při stavbě rodinného domu dokážete užívat pohodu bez stresu. Máte čas na výběr designových věcí do Vašeho vysněného bydlení.
  • Garantujeme dodržení termínů, kvalitu a cenu stavby. Smluvně se zavazujeme k sankcím při nedodržení termínu. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 Systém managementu kvality. Poskytujeme 5-ti letou záruku na naše stavby. 
  • Realizujeme domy v různých energetických standardech. Nízkoenergetický rodinný dům je stavba, která spotřebuje na vytápění 15 – 50 kWh/m2. Pasivní rodinný dům patří mezi nízkoenergetické budovy, které na vytápění spotřebují maximálně 15 kWh/m2. Pří výstavbě těchto domů je zvláště důležitá kvalita výstavby a eliminace tepelných mostů.
  • Výstavbu rodinného domu na klíč jsme schopní realizovat do 5 měsíců. 

Výhody zděné stavby:

Mechanická odolnost
Cihly dokazují mnohaletou životnost, odzkoušenou mnoha generacemi. Cihelné stavby stojí mnoha staletí
Bezpečnost a hygienická nezávadnost 
Cihlové zdivo je nehořlavé a zvyšuje požární odolnost celého objektu. Únosnost zdí z cihelných tvarovek je vyšší než u srovnatelných materiálů a masivní cihlové zdi dávají uživateli pocit bezpečí a ochrany před vnějšími vlivy. Navíc je cihlové zdivo odolné proti chemickým i biologickým vlivům, neuvolňuje žádné škodlivé látky.
Tepelná akumulace
Zděné stavby vynikají tepelnou akumulací, v zimě se uvnitř domu udržuje teplo a v létě naopak příjemný chládek. V dnešní době jsou cihly na tak vysoké úrovni, že již není nutné dům zateplovat i díky tomu se minimalizují náklady na vytápění rodinného domu.
Zvuková izolace
Zděné domy poskytují vysokou ochranu před prostupem zvuku stěnami. U patrových domů, eliminujeme vibrace a zvuky přenášené podlahou z vyššího patra.
Zdravé a příjemné bydlení
Cihlové zdivo díky svým difuzním schopnostem zabraňuje vzniku plísní v místnostech a také poruch vlivem kondenzace vodních par uvnitř konstrukce.

DEKPANEL je konstrukční systém dřevostaveb z masivních šroubovaných dřevěných panelů. Stavby z tohoto systému se stávají  neustále populárnější a to díky skvělým technickým parametrům (statickým, tepelně-technickým, akustickým, požárním), tak i díky rychlosti a jednoduchosti výstavby.
www.dekpanel.cz

Výhody dřevostaveb z DEKPANELU

Rychlost výstavby – doba montáže rodinného domu o dvou podlažích trvá pouze několik dní. Kompletně dodělaný dům lze předat investorovi během 3 – 4 měsíců od zahájení zemních prací. Pro investora to znamená úsporu financí např. při souběžném splacení hypotéky a nájmu.
Úspora vnitřního obytného prostoru– stěny z masivního dřevěného panelu zatepleny kontaktním zateplovacím systémem mají v porovnání se zděnými stěnami výrazně menší tloušťku. Při stejné zastavěné ploše má dům postavený z panelů větší využitelný vnitřní prostor. Při zastavěné ploše 100 m2 v jednom patře to je cca 6 – 8 m2, což může být malý pokoj, šatna nebo technická místnost.
Difůzní otevřenost - při zateplení panelu kontaktním zateplovacím systémem z minerální vaty, či v provedení odvětrávané fasády s předstěnou např. z palubek ze sibiřského modřínu, je stále zaručena difůzní otevřenost stěn, objekt dýchá. Pro příjemné vnitřní klima lze některé stěny opatřit hliněnou omítkou nebo hliněnými deskami nebo některé příčky vyzdít z nepálených cihel.
Ekologické aspekty - panely jsou vyráběny ze dřeva, které pochází převážně z českých lesů. Výroba panelů je koncipována s ohledem na maximalizaci využítí vstupní surovin a minimalizaci odpadu. Při výrobě není používáno žádné lepidlo ani jiné chemické přípravky.

Názvy, vizualizace a ceny našich projektů rodinných domů naleznete zde.