Stavíme poctivě a svědomitě

O rodinné stavební firmě

Profil firmy

  • ISOTEP s.r.o. je stavební firma s velkým množstvím zkušeností v oblasti zateplování, oprav a celkových revitalizací panelových a bytových domů a staveb na klíč.

  • Společnost ISOTEP s.r.o. vznikla v roce 1997.Od založení jsme se věnovali stavební činnosti . Ale vždy jsme hledali nové techniky a technologie v oboru stavebnictví. Postupem času jsme se specializovali na revitalizace panelových domů, zateplování fasád, kde jsme zateplili více jak 150 domů , které přestavují více než 500 000 m2 zateplených fasád domů. V roce 2009 jsme získali cenu Fasáda roku za zateplení panelového domu v České Třebové a  postoupili do finále soutěže Vodafone firma roku Pardubického kraje .

  • V rámci generální dodávky revitalizací bytových a rodinných domů provádíme zateplování fasád, dodávky a montáže oken a dveří, zateplení střech a jejich hydroizolace, rekonstrukce lodžií a balkonů, výměnu zábradlí, a další stavební práce, které souvisí s revitalizací domu. Samozřejmostí každého díla je zpracování projektové dokumentace pro stavební řízení a zpracování financování stavby. Jako dokladem kvalitního provedení realizované stavby vyhotovíme pro Vás termosnímky pomocí termokamery Fluke.

  • V poslední letech provádíme komplexní stavební činnost. Specializujeme se na stavby rodinných a bytových domů , pozemní, občanské a průmyslové stavby na klíč . Zajišťujeme dodávku typových projektů na stavby rodinných domů od společnosti Náš dům s.r.o.

  • Specializujeme se na čištění fasád a střech, odstranění řas a plísní a jiných nečistot. 

  • Naše společnost také nabízí montáž, demontáž a pronájem lešení , kterého máme cca. 5.000m2 . Lešení Vám nabízíme jen k pronájmu a nebo s montáží proškolenými zaměstnanci a dopravou na Vaši stavbu . Po montáži provádíme revizi . 

  • V součastné době zaměstnáváme 25  pracovníků. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni k provádění zateplovacích technologií, zdících technologií, sanačních prací, montáže lešení vč. revizí a montáží sádrokartonových systémů. Jsou průběžně doškolováni z nových technologií prováděných prací a také nových technologických postupů.